Královská města

ŽATEC

Žatec, ležící v severozápadních Čechách na řece Ohři, je jedním z nejstarších a zároveň nejlépe zachovaných královských měst. Rozkvět zažil v 16. století, kdy patřil mezi největší města v Čechách. Jeho osídlení vždy bylo svázáno s pěstováním chmele a výrobou piva.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Louny najdete na adrese Ubytování Louny. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Žatec - celé město
Žatec - celé město
 

HOTEL UNION LOUNY


*** Hotel
Ubytování Louny : HOTEL UNION LOUNY

Hotel Union v Lounech se nachází ve stylové, nově rekonstruované budově v historickém centru města Louny, přímo naproti největší dominantě, chrámu sv.Mikuláše. Hotel Union v Lounech patří k významným hotelům Loun již od roku 1880, který byl postaven a vybaven je v renesančním stylu.

Hotel Union v Lounech ubytování
Hotel Union v Lounech nabízí 26 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů včetně 2 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem a televizí se satelitním příjmem. Apartmá jsou navíc vybaveny trezorem. Ve všech pokojích je WIFI internet zdarma.

Hotel Union ubytování v Lounech gastronomie
Součástí hotelu Union v Lounech je restaurace a rychta, která připravuje pro hosty speciality české i mezinárodní kuchyně. Restaurace hotelu Union v Lounech nabízí také snídaně a obědy. V letních měsících je otevřena i zahradní restaurace.

Ubytování v Lounech hotel Union služby
Pro pořádání svatebních hostin, oslav či firemních školení a prezentací je Vám k dispozici v hotelu Union v Lounech velký banketní sál s kapacitou 60 míst. Pro menší sešlosti a obchodní jednání můžete využít také 2 menší salonky s kapacitou 40 a 20 míst. Parkoviště s nepřetržitým zabezpečením se nachází přímo v hotelovém areálu Union v Lounech.

Ubytování Union hotel v Lounech okolí
Místní nazývají Louny „Perlou na řece Ohři“, o tom, jestli nepřehánějí, se budete muset přesvědčit sami. Louny leží ve srážkovém stínu Krušných hor, takže je tu většinu roku příjemnější klima než ve zbytku České republiky. V samotném městě stojí za pozornost hradby, Žatecká brána nebo chrám sv. Mikuláše.V historické části Loun se dochovaly části městských hradeb. Bylo zrekonstruováno několik bašt a dochovala se i jedna ze vstupních bran. V místech původní staré radnice stojí klasicistní dům postavený v letech 1824 až 1826. Nová novorenesanční radnice pochází z let 1886 až 1887. Zajímavou stavbou je budova v níž dnes sídlí muzeum, dům zdobí gotický arkýř a dům zvaný Daliborka postavený kolem roku 1600.Beneše z Loun 139
Louny
44001
Louny, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 40Přednáškový sálBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluNekuřácké prostředíRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Žatec : Zlatý lev Žatec

Zlatý lev Žatec

****
Hotel Zlatý lev Žatec je **** nově zrekonstruovaný hotel s restaurací v centru historického města Žatec.
Ubytování Žatec : Aranka Kopecká

Aranka Kopecká

***
Penzion nabízí ubytování v podkroví domu. Velmi klidná čtvrť v podměstí centra města Žatec (asi 5 min. chůze a jste na náměstí). Ubytování je vhodné jak pro pracovníky firem, tak i pro jednotlivce na služební cestě nebo pro skupinky při rekreaci.
Ubytování Žatec : Černý Orel

Černý Orel

***
Nově zrekonstruovaný Hotel Černý Orel v samém historickém centru města Žatce Vám nabízí ubytování ve všech kategoriích. Hotel se nachází na Kruhovém náměstí 233, zvláštností tohoto náměstí je velký pivní sud uprostřed křižovatky, který dokládá, že je Žatec hlavní město chmele a piva.
Ubytování Žatec : Penzion Kára

Penzion Kára

***
Levné ubytování v plně vybavených apartmánech. Penzion se nachází v centru města Žatec. Možnost parkování v uzamčeném dvoře, zdarma připojení na WIFI. Ubytování je vhodné pro turisty, firmy (dlouhodobé pobyty) i rodiny s dětmi.
Ubytování Podbořany : Národní dům Podbořany

Národní dům Podbořany

***
Hotel Národní dům Podbořany nabízí k dispozici 13 pokojů s celkovou kapacitou 30 lůžek. Veškeré pokoje jsou nadstandardně vybaveny a pravidelně udržovány. Zákazníci mohou využít také restaurace, vinárny nebo letní zahrádky. Parkování v areálu se neplatí a připojení k síti WI-FI je také zdarma. Po dohodě stravování formou bufetů, polopenzí i plných penzí.
Ubytování Louny : Hotel Merlot

Hotel Merlot

***
Hotel Merlot je situován v samém srdci historického města Louny za gotickou Žateckou bránou. Merlot je tradiční rodinný podnik. Klademe důraz na kvalitu služeb a naším nejdůležitějším cílem je naprostá spokojenost zákazníka. V našem hotelu se budete cítit příjemně a v klidném prostředí si můžete odpočinout, stejně tak užít soukromí.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. zatec@kralovska-mesta.cz TOPlist