Královská města

ŽATEC

Žatec, ležící v severozápadních Čechách na řece Ohři, je jedním z nejstarších a zároveň nejlépe zachovaných královských měst. Rozkvět zažil v 16. století, kdy patřil mezi největší města v Čechách. Jeho osídlení vždy bylo svázáno s pěstováním chmele a výrobou piva.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Louny najdete na adrese Ubytování Louny. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Žatec - celé město
Žatec - celé město
 

U Daliborky


*** Hotel
Ubytování Louny : U Daliborky

Hotel U Daliborky se nachází v Lounech. Hotel U Daliborky v Lounech poskytuje příjemné a pohodlné ubytování. Louny nabízejí příjemné strávení vašeho zaslouženého volna.

Hotel U Daliborky v Lounech ubytování:
Hotel U Daliborky v Lounech nabízí ubytování o kapacitě 6ti prostorných pokojích s komfortním vybavením, přičemž dva z nich jsou vybaveny kuchyňským koutem. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka. Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji. Internetové připojení na pokoji. K dispozici je také trezor. Některé pokoje mají balkón.

Ubytování v Lounech Hotel U Daliborky gastronomie:
Hotel U Daliborky v Lounech nabízí stravování v hotelové restauraci U Daliborky v Lounech, která je rozdělena do čtyř částí a je zaměřena na moderní českou kuchyni. Restaurace KLASIK je situovaná do Hilbertovy ulice a nabízí kapacitu 20 míst. Součástí této části restaurace je i salónek pro 8 až 10 osob. Restaurace PANORAMA s krásným výhledem na řeku Ohři a České středohoří s kapacitou 16 míst, na kterou navazuje venkovní terasa, kde může za příznivého počasí posedět až 20 hostů. Nejstarší částí domu jsou Gotické sklepy s kapacitou 32 míst, které jsou vhodné pro pořádání firemních akcí, slavnostních a svatebních hostin, abiturientských a rodinných setkání a jiných společenských událostí. Určitě si pochutnáte a budete spokojeni.

Hotel U Daliborky v Lounech ubytování služby:

Hotel U Daliborky v Lounech nabízí tyto služby: internetové připojení, ubytování se stravováním, pohodlně a komfortně zařízené pokoje, parkování. Nekuřácký pokoj. Restauraci, která je vhodná pro pořádání různých akcí.

Ubytování v Lounech Hotel U Daliborky okolí:
Hotel U Daliborky v Lounech nabízí v okolí poznat město Louny, které leží v Severních Čechách, východním směrem od města Žatec. Město se rozkládá v údolí mezi Českým středohořím a Džbánem. Louny jsou jedním z center české chmelařské oblasti. Severním směrem od okraje města najdeme celou řadu rozlehlých chmelnic. Možnost turistiky, cykloturistiky, výletů, poznávání kulturních a historických památek.Hilbertova 58
Louny
44001
Louny, Ústecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 32Přednáškový sálInformační službaZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Praní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00),nehlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíTaxiTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: ANOBowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1400 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Billiard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Tenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10000 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)HoubařeníSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Vinárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Žatec : Zlatý lev Žatec

Zlatý lev Žatec

****
Hotel Zlatý lev Žatec je **** nově zrekonstruovaný hotel s restaurací v centru historického města Žatec.
Ubytování Žatec : Aranka Kopecká

Aranka Kopecká

***
Penzion nabízí ubytování v podkroví domu. Velmi klidná čtvrť v podměstí centra města Žatec (asi 5 min. chůze a jste na náměstí). Ubytování je vhodné jak pro pracovníky firem, tak i pro jednotlivce na služební cestě nebo pro skupinky při rekreaci.
Ubytování Žatec : Černý Orel

Černý Orel

***
Nově zrekonstruovaný Hotel Černý Orel v samém historickém centru města Žatce Vám nabízí ubytování ve všech kategoriích. Hotel se nachází na Kruhovém náměstí 233, zvláštností tohoto náměstí je velký pivní sud uprostřed křižovatky, který dokládá, že je Žatec hlavní město chmele a piva.
Ubytování Žatec : Penzion Kára

Penzion Kára

***
Levné ubytování v plně vybavených apartmánech. Penzion se nachází v centru města Žatec. Možnost parkování v uzamčeném dvoře, zdarma připojení na WIFI. Ubytování je vhodné pro turisty, firmy (dlouhodobé pobyty) i rodiny s dětmi.
Ubytování Podbořany : Národní dům Podbořany

Národní dům Podbořany

***
Hotel Národní dům Podbořany nabízí k dispozici 13 pokojů s celkovou kapacitou 30 lůžek. Veškeré pokoje jsou nadstandardně vybaveny a pravidelně udržovány. Zákazníci mohou využít také restaurace, vinárny nebo letní zahrádky. Parkování v areálu se neplatí a připojení k síti WI-FI je také zdarma. Po dohodě stravování formou bufetů, polopenzí i plných penzí.
Ubytování Louny : Hotel Merlot

Hotel Merlot

***
Hotel Merlot je situován v samém srdci historického města Louny za gotickou Žateckou bránou. Merlot je tradiční rodinný podnik. Klademe důraz na kvalitu služeb a naším nejdůležitějším cílem je naprostá spokojenost zákazníka. V našem hotelu se budete cítit příjemně a v klidném prostředí si můžete odpočinout, stejně tak užít soukromí.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. zatec@kralovska-mesta.cz TOPlist